skuteczna suplementacja? to możliwe!

skuteczna suplementacja? to możliwe!
Spis treści

EATYX HYPER DETOX 360 i eatyx HYPER WITAMINY I MINERAŁY + PROBIOTYKI – poznaj nasze suplementy w kapsułkach

Wiele osób nie darzy suplementów diety specjalnym zaufaniem. Nie jest to specjalnie zaskakujące. Obowiązujące przepisy prawa kategoryzują je jako produkty spożywcze i nie narzucają na producentów obowiązku prowadzenia badań klinicznych, potwierdzających skuteczność tych preparatów. W rezultacie, wiele produktów dostępnych na rynku nie wykazuje deklarowanego działania. Chcąc uzupełnić swoją dietę o niezbędne mikroelementy, warto wybrać preparaty najwyższej jakości, które powstają z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych procesów biotechnologicznych. Mowa o innowacyjnych produktach eatyx.

 

Na wstępie wypada zastanowić się, czym suplementy diety są, a czym nie są. Pod tym pojęciem kryją się produkty spożywcze, których zadaniem jest uzupełnianie niedoborów witamin i minerałów, często także innych składników, które warunkują prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Należy pamiętać, że suplementy nie stanowią zastępstwa dla zdrowej, prawidłowo zbilansowanej diety. Nie są też lekami.

Czy warto stosować suplementy jako uzupełnienie codziennej diety?

 

Skoro mówimy tu o preparatach, których zadaniem jest jedynie uzupełnianie jadłospisu, to czy rzeczywiście warto po nie sięgać? Za takim działaniem przemawia kilka istotnych faktów.

 

Po pierwsze, jakość produktów żywnościowych, które trafiają na nasze stoły, nieustannie spada. Dzisiejsze warzywa i owoce nie dostarczają już tylu witamin i minerałów, co uprawiane w ubiegłym stuleciu. Wynika to z faktu, że współczesne techniki produkcji rolnej doprowadzają do postępującego wyjaławiania gleby, a to przekłada się na mniejszą zawartość cennych mikroelementów w płodach rolnych.

Po drugie, dzisiejszy tryb życia nie sprzyja zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Chroniczny stres, nieustanny pośpiech, nieregularne spożywanie posiłków, które często wykazują niską jakość – to wszystko skutkuje ograniczeniem wchłaniania składników odżywczych z pożywienia, upośledzeniem funkcji układu immunologicznego i zwiększeniem zapotrzebowania organizmu na dobroczynne mikroelementy.

Zatem, czy warto stosować suplementy diety? W kontekście powyższego bardziej zasadne wydaje się pytanie: czy w dzisiejszych czasach można uniknąć suplementacji witamin i minerałów?

Suplementy w kapsułkach eatyx – dla kogo?

Żeby uzupełnić niedobory cennych mikroelementów, nie wystarczy sięgnąć po pierwszy lepszy produkt. Chcąc kompleksowo zadbać o swój organizm, trzeba wybrać innowacyjny preparat, cechujący się wysoką biodostępnością występujących w nim składników. Trzeba bowiem wiedzieć, że suplement suplementowi nierówny. Preparaty niskiej jakości cechują się niską wchłanialnością, co sprawia, że ich stosowanie nie przynosi żadnych realnych korzyści. Co za tym idzie, nie zaspokajają one potrzeb organizmu. Świadomość społeczna w tej kwestii nieustannie wzrasta. Współczesny konsument nie zadowoli się preparatem witaminowym, który działa tylko w sloganach reklamowych. Z myślą o najbardziej wymagających osobach, stosujących suplementy diety, powstały preparaty suplementy w kapsułkach eatyx – jedne z najbardziej zaawansowanych biotechnologicznie produktów na rynku.

EATYX HYPER WITAMINY I MINERAŁY + PROBIOTYKI

Pierwszy przedstawiciel nowatorskich produktów suplementy w kapsułkach eatyx to kapsułki eatyx HYPER WITAMINY I MINERAŁY + PROBIOTYKI, przeznaczone do codziennego stosowania. Unikatowa receptura tego preparatu przekłada się na korzystne działanie w trzech obszarach: poprawy funkcji układu immunologicznego, poprawy witalności, redukcji uczucia zmęczenia i znużenia.

Tak korzystne działanie jest zasługą starannie opracowanej receptury. Witamina A, kwas foliowy, żelazo, cynk, selen, witaminy B6 i B12 oraz wyciąg z żeń-szenia pobudzają układ immunologiczny do walki z patogenami. W połączeniu z witaminą E, cynk i selen chronią komórki organizmu przed negatywnym działaniem wolnych rodników i stresem oksydacyjnym. Należy także wspomnieć, że cynk pozwala też utrzymać właściwą równowagę kwasowo-zasadową, poprawia metabolizm węglowodanów i kwasów tłuszczowych, a zestawiony z witaminą A, wywiera korzystny wpływ na wzrok. Magnez zapewnia odpowiednią równowagę elektrolitową, a w połączeniu z witaminami z grupy B i żelazem, przyczynia się do redukcji zmęczenia. Oprócz tego, wraz z cynkiem zapewnia prawidłową syntezę białek. Witamina D wspiera funkcję układu ruchu. Witamina B6 wywiera dobroczynny wpływ na gospodarkę hormonalną, a wraz z witaminą B12, magnezem i żelazem przyczynia się do poprawy metabolizmu energetycznego. Nie można nie wspomnieć o zawartości 10 szczepów dobroczynnych bakterii probiotycznych w ilości aż 3 000 000 000 jednostek. Te składniki znacząco wspierają funkcje odpornościowe organizmu i usprawniają proces trawienia.

 

Tak bogaty zestaw unikatowych cech sprawia, że eatyx HYPER WITAMINY I MINERAŁY + PROBIOTYKI od eatyx jest preparatem idealnym dla wszystkich, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. W szczególności, przydaje się osobom podatnym na infekcje, chronicznie przemęczonym i funkcjonującym w warunkach wysokiego stresu. Zalety tego wyjątkowego preparatu, który poprawia witalność, docenią także osoby aktywne, dla których nadejście wiosny jest sygnałem do podejmowania aktywności na świeżym powietrzu.Kup teraz 

eatyx HYPER DETOX 360

eatyx HYPER DETOX 360 – drugi produkt od eatyx – został opracowany w celu wspomagania procesu odchudzania, redukcji uczucia zmęczenia, poprawy wyglądu skóry, włosów i paznokci, usunięcia nadmiaru wody z organizmu i poprawy funkcjonowania układu immunologicznego. Objawy takie jak brak efektów odchudzania, przemęczenie, niezdrowy wygląd skóry, zatrzymanie wody w organizmie i podatność na infekcje mogą mieć jeden wspólny mianownik – nadmiar toksyn w organizmie. Suplement diety eatyx HYPER DETOX 360 został opracowany w taki sposób, by wspierał procesy metaboliczne i pomagał w usuwaniu szkodliwych produktów przemiany materii i toksyn przyswajanych ze środowiska zewnętrznego.

Działanie tego produktu wynika ze starannie opracowanej formuły. Ekstrakt z owsa zwyczajnego wykazuje dużą skuteczność w walce z toksynami. Witamina C wraz z ze specjalnie wyselekcjonowanymi ekstraktami roślinnymi zapewnia komórkom ochronę przed stresem oksydacyjnym i chroni je przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników. Dodatkowo, witamina C wspomaga produkcję kolagenu (wpływającego na kondycję skóry, układ kostny, zęby i prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych), a w połączeniu z biotyną wpływa korzystnie na metabolizm energetyczny. Ekstrakty roślinne, koenzym Q10, kwas hialuronowy i kolagen rybi wywierają dobroczynny wpływ na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Takie działanie przekłada się na realne korzyści dla osób, które chcą poprawić efekty odchudzania, usunąć nadmiar wody z organizmu, pozbyć się szkodliwych toksyn i w rezultacie – zyskać promienny wygląd i zdrową, szczupłą sylwetkę jeszcze przed zbliżającym się sezonem letnim. Kompleksowy program wsparcia odchudzania trwa zaledwie 15 dni.Kup terazDlaczego warto stosować suplementy eatyx?

 

Suplementy diety eatyx opracowali najlepsi eksperci. Formuła tych preparatów została dokładnie przebadana, a wysoka biodostępność – potwierdzona. To zaowocowało stworzeniem unikatowych produktów, które wykazują realne działanie we wszystkich wymienionych obszarach.

 

POZNAJ NASZE SUPLEMENTY